درباره ما

مقدمه:

فروشگاه اینترنتی  کالا تی وی (کالا تی وی تک سابق) با پشتیبانی مجموعه فروشگاه محصولات تلویزیونی کالا تی وی و به عنوان شعبه آنلاین این مجموعه آغاز به کار کرد.

معرفی کالا تی وی ( Kala TV) :

مدیریت فروشگاه اینترنتی کالا تی وی تلاش دارد با ارائه مشاوره به مشتریان و همکارانی که در زمینه فروش محصولات تلویزیونی و لوازم آشپزخانه و لوازم بهداشتی و آرایشی و تزئینات خانه فعالیت دارند ارتباط برقرار نموده تا امکان دسترسی آسان کالاهای مورد نیاز، باکیفیت بالا و قیمت مناسب را برای شما مشتریان گرامی فراهم سازد. شاید توانسته باشیم تمام مشکلات و دغدغه های فرآیند خرید در زمینه یافتن مراکز خرید مناسب و اطمینان کافی از جهت قیمت و کیفیت برای خرید را در کوتاه ترین و بهترین روش آسان سازیم. هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما را با روی باز پذیراییم و تلاش می کنیم که با نقطه نظرات شما عزیزان بتوانیم خدمتی در خور شما دوستان عزیز ارائه نماییم.
 
زمینه فعالیت کالا تی وی  (Kala TV ):
 
فروشگاه اینترنتی کالا تی وی با ارتباط مستقیم با تأمین کنندگان اصلی کالاها چه در داخل و چه در خارج و استفاده از شیوه های مدیریتی تلاش می نماید کالاهای اصلی را بدون واسطه و با کیفیت بالا با ضمانت نامه شرکت های معتبر ضمانت کننده ایرانی تهیه و بوسیله سریع‌ترین روشهای ارسال از قبیل پست سفارشی ، تیپاکس ، پست هوایی ، ..... با بیمه مطمئن و بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از هر گونه صدمات فیزیکی و یا احتمالی - تقدیم شما نماید.
 
و اما فروشگاه اینترنتی کالا تی وی ( Kala TV ) :
فروشگاه اینترنتی کالا تی وی با تجربه و سابقه کار در امور فروش محصولات تلویزیونی و بهداشتی و آرایشی، آمادگی دارد تا در زمینه های زیر خدمات تخصصی ارائه دهد: 
1 – فروش محصولات تلویزیونی خانگی، از قبیل .... با قیمت مناسب. 
2 – فروش  محصولات آرایشی و بهداشتی با قیمت مناسب و گارانتی معتبر و برندهای مختلف. 
3 – فروش محصولات و لوازم آشپزخانه از قبیل .....
 
کادر کالا تی وی ( Kalatv ) :
صاحب امتیاز و مسئول فروشگاه :  علیرضا بیات
مدیر فروش سایت : علیرضا بیات - محمدرضا قوچی
کارشناس فروش : علیرضا بیات - خانم .....
ایمیل فروشگاه : info@kalatv.ir     
شکایات و انتقادات: abuse@kalatv.ir                      
                   
 *موفق و سربلند باشید*