نحوه خرید از کالا تی وی

1- نحوه انتخاب محصول

شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.

این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

چنانچه از قبل مدل یا مدل هایی را انتخاب کرده اید و یا نام تجاری خاصی را برای محصول مورد نظر خود ترجیح می دهید، می توانید مستقیما به قسمت محصولات ارائه شده توسط آن نام تجاری در سایت مراجعه نموده و مدل های موجود را بررسی کنید. برای بررسی بیشتر مدل ها حتماً بر روی کلید "اطلاعات بیشتر" در کنار محصولات یا بر روی تصویر مدل مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.

پس از بررسی مدل های حائز شرایط، می توانید این مدل ها را با استفاده از ابزار مقایسه موجود در سایت با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید. درضمن، چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نياز داشتید، می توانید با بخش مشاوره رایگان  كالا تی وی به شماره 36039955 یا 36039944 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

امیدواریم بتوانید مناسب ترین مدل محصول مورد نظرتان را از بین تنوع مدل ها انتخاب کنید.

2- نحوه سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "اضافه به سبد خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت کالا تی وی برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورتي تلفني به مسئولين سفارش گيري كالا تی وی اعلام نمائيد.

بعد از ثبت سفارش، در ساعات كاري حداکثر پس از 30 دقیقه ، همکاران ما از سایت کالا تی وی جهت تائید سفارش و هماهنگی برای ارسال آن با شما تماس خواهند گرفت.

3- نحوه پرداخت وجه سفارش

 پس از دادن سفارش اینترنتی از طریق تلفن با ما تماس بگیرید و در خصوص سفارش خود مطمئن شوید . سپس مبلغ کل فاکتور را با دو روش زیر می توانید پرداخت کنید:

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت بوسیله کارت های بانکی عضو شتاب تمامی بانکها (این روش از مطمئن ترین و سریعترین روشهای شناخته شده بانکی می باشد)

2- پرداخت بوسیله دستگاههای پوز و ATM بانکها 

بعد از انجام حواله در منوی پایین سایت اقدام به ثبت حواله نمایید.حسابداری و بخش فروش همیشه و در هر زمان آنلاین پاسخگو ارسال و پرداخت سفارش شما میباشند.

4- نحوه تحويل کالا

در ساعات اداری حداكثر تا 1 ساعت پس از ثبت سفارش از بخش فروش کالا تی وی با شما تماس گرفته خواهد شد.

چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

تحویل در محل (برای تهران) جزء خدمات سایت بوده و این خدمات در محدوده مجاز رایگان ارائه می شود.

توجه: سفارشات لوازم جانبی شامل هزینه ارسال خواهد بود.

 سفارشات شهرستان ها بوسیله پست تیپاکس و یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

 مدت زمان تحویل كالا در تهران بزرگ در روزهای كاری بین 3 تا 6 ساعت و میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حدود 48 ساعت می باشد.

 با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد شركت پست وجود دارد.

5- رهگيري مرسولات تیپاکس

اگر سفارش شامل کیس و مانیتور و دیگر اقلام سنگین وزن میباشد بهتر است توسط ترمینال مسافر بری و یا باربری حمل شود . در این صورت هزینه حمل بسیار پایین و مقرون به صرفه می با شد . هزینه حمل تا باربری و یا ترمینال باید به همراه مبلغ کل فاکتور اضافه شده و حواله گردد . در صورت حمل با ترمینال مسافربری خریدار باید به محل ترمینال در شهر خود مراجعه و بسته پستی خود را تحویل بگیرید اما در صورت ارسال توسط باربری بسته را در محل و درب منزل خود تحویل بگیرید . مدت ارسال به این دو روش نیز حدود 24 ساعت میباشد

برای شهرهای مرزی که امکان ارسال از طریق ترمینال و یا باربری وجود ندارد سفارش توسط هواپیمایی ارسال میگردد . این مورد هم برای بسته های سنگین وزن توصیه نمیشود زیرا از هزینه حمل بالایی برخوردار است . در این روش هزینه حمل توسط هواپیمایی به مبلغ کل فاکتور افزوده میشود

ارسال خیلی سریع در همان روز به کلیه شهرستان ها توسط هواپیمایی انجام میشود و دریافت اجناس از فرودگاه شهر مربوطه انجام میگیرد

برای بسته های کوچک همچنین میتوان از نحوه ارسال توسط پست پیشتاز استفاده کرد . در اینصورت نیز بسته در محل تحویل میشود ولی مدت ارسال بیش از 24 ساعت خواهد بود  در این روش هزینه حمل توسط پست به مبلغ کل فاکتور افزوده میشود.

6- روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه

کالا تی وی برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت 48 ساعت فرصت تست را از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این باز زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از ثبت مشکل در منوی پایین سایت (استرداد محصول) ثبت و با تماس با واحد فروش امکان تعویض . یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.
 توجه داشته باشید که امکان بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه یا تعویض با کالای مشابه تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد.
 چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 48 ساعت فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.
شرایط و شرح خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده اند. چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمات تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.